Dział handlowy: 12 375 15 15. e-mail: biuro@artbi.eu
Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18
Artbi 7 lat
Koszyk

Toshiba Make IT work

TOSHIBA daje więcejFirma TOSHIBA jako jedyny producent projektuje i produkuje własne laptopy — również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu oferuje najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę.


Od projektu do produkcji — w ramach firmy

Wszystkie laptopy biznesowe projektujemy, konstruujemy i rozwijamy sami — niczego nie zlecamy na zewnątrz. Oznacza to, że mamy pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami projektów, funkcji i wreszcie bezpieczeństwa produktów marki TOSHIBA.


Zawsze najnowocześniejsze technologie

Firma TOSHIBA ma swoje ośrodki rozwojowe, badawcze i produkcyjne na całym świecie, m.in. w Cambridge (Wielka Brytania), Tokio (Japonia) i Hangzhou (Chiny).

Jakość zawsze najważniejsza

Produkty marki TOSHIBA są poddawane trudniejszym i bardziej rygorystycznym testom niż większość produktów innych firm. Nasz test HALT (Highly Accelerated Life Test), przeprowadzony przez niezależny instytut TÜV Rheinland, symuluje trzy lata użytkowania. Wysokie standardy firmy TOSHIBA spełniają tylko te produkty, które pomyślnie przejdą ten rygorystyczny test - Zobacz poniżej film o teście HALT

 

 

Infolinia

Dział handlowy: 12 375 15 15
e-mail: biuro@artbi.eu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

100% skuteczności zamówień !!

❖ MEGA PROMO ❖ TYLKO TERAZ

do laptopa otrzymasz torbę GRATIS !!

MEGA PROMO Toshiba Dynabook Satelilte Pro L50-GL50-G

Szanujemy Twój czas i chcemy docenić zaangażowanie dlatego każdy zakup potwierdzony wystawioną opinią będziemy nagradzać rabatami nawet 50 pln !!

Kliknij TUTAJ i sprawdź zasady.

Chcesz zyskać kolejne 100, 200, 300 PLN ? Zapisz się na nasz newsletter a będziesz pierwszy informowany o super promocjach !!

 

Zapisuję się do newslettera, aby otrzymywać drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacje handlowe, w tym zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach od: Konsulting Doradztwo Biznesowe Iwona Kobylska, ul.Wallek Walewskiego 17A, 30-094 Kraków. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę i wypisać się z newslettera.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.