Dział handlowy: 12 375 15 15. e-mail: biuro@artbi.eu
Renomowani producenci - Bezpieczne zakupy SSL - Zaufane opinie sprawdź TUTAJ
Artbi 7 lat
Koszyk

Toshiba Make IT work

TOSHIBA daje więcejFirma TOSHIBA jako jedyny producent projektuje i produkuje własne laptopy — również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu oferuje najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę.


Od projektu do produkcji — w ramach firmy

Wszystkie laptopy biznesowe projektujemy, konstruujemy i rozwijamy sami — niczego nie zlecamy na zewnątrz. Oznacza to, że mamy pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami projektów, funkcji i wreszcie bezpieczeństwa produktów marki TOSHIBA.


Zawsze najnowocześniejsze technologie

Firma TOSHIBA ma swoje ośrodki rozwojowe, badawcze i produkcyjne na całym świecie, m.in. w Cambridge (Wielka Brytania), Tokio (Japonia) i Hangzhou (Chiny).

Jakość zawsze najważniejsza

Produkty marki TOSHIBA są poddawane trudniejszym i bardziej rygorystycznym testom niż większość produktów innych firm. Nasz test HALT (Highly Accelerated Life Test), przeprowadzony przez niezależny instytut TÜV Rheinland, symuluje trzy lata użytkowania. Wysokie standardy firmy TOSHIBA spełniają tylko te produkty, które pomyślnie przejdą ten rygorystyczny test - Zobacz poniżej film o teście HALT

 

 

Infolinia

Dział handlowy: 12 375 15 15
e-mail: biuro@artbi.eu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania

Centrum Biznesowe ARTBI.eu

GWARANTOWANY RABAT 50 PLN brutto !!

MEGA OFERTY tylko dla zapisanych na nasz newsletter !!

Nie przegap takiej okazji i zapisz się już teraz !!

 

Zapisuję się do newslettera, aby otrzymywać drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacje handlowe, w tym zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach od: Konsulting Doradztwo Biznesowe Iwona Kobylska, ul.Wallek Walewskiego 17A, 30-094 Kraków. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę i wypisać się z newslettera.