Dział handlowy: 12 375 15 15. e-mail: biuro@artbi.eu
Renomowani producenci - Bezpieczne zakupy SSL - Zaufane opinie sprawdź TUTAJ
Artbi 7 lat
Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Moduły SFP, DAC

  • Waga
  • Standard
  • Zakres cen
Cudy Moduł SFP SM100GMA-05 850nm MM 0.5Km

Ilość:

Cena: 33.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Cudy Moduł SFP SM100GSA-20 SM 1310nm 20km

Ilość:

Cena: 46.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Cudy Moduł SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFP

Ilość:

Cena: 70.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Cudy Moduł SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm

Ilość:

Cena: 58.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Cudy Moduł SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm

Ilość:

Cena: 101.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Cudy Moduł SFP+ to 10G RJ45

Ilość:

Cena: 238.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Cudy Moduł SM40GSR-03 QSFP+  40G 300m SR4 850nm

Ilość:

Cena: 298.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Extralink Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m

Ilość:

Cena: 72.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC

Ilość:

Cena: 217.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

Extralink Moduł SFP+ 10G 1550nm single 10km LC

Ilość:

Cena: 373.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

Extralink Moduł SFP+ 10G do RJ45

Ilość:

Cena: 243.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Extralink Moduły SFP 1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km

Ilość:

Cena: 57.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Extralink Moduły SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode

Ilość:

Cena: 82.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

Hewlett Packard Enterprise Moduł ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A

Ilość:

Cena: 320.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Hewlett Packard Enterprise Moduł Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR R9D16A

Ilość:

Cena: 168.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

HPE Moduł SFP+ BladeSystem c-Class 10Gb 455886-B21

Ilość:

Cena: 383.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m

Ilość:

Cena: 174.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm

Ilość:

Cena: 270.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

Mikrotik Kabel DAC 1m 1G / 10G / 25G XS+DA0001

Ilość:

Cena: 111.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Mikrotik Moduł 10 SFP+ 1.25G LC MM 300m   S+85DLC03D

Ilość:

Cena: 221.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Mikrotik Moduł 10 SFP+ 1.25G SFP 25G SPF25 XS+31LC10D

Ilość:

Cena: 552.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

Mikrotik Moduł SFP 1.25G LC MM 550m  DDM S-85DLC05D

Ilość:

Cena: 69.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

MikroTik Moduł XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO

Ilość:

Cena: 342.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

QNAP Moduł optyczny Transceiver 10 Gbe SFP+ SR 850nm

Ilość:

Cena: 278.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km

Ilość:

Cena: 74.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK Moduł SFP SM321B-2 WDM Single 2km

Ilość:

Cena: 74.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK Moduł SFP+ SM5110-LR Single 10km

Ilość:

Cena: 186.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK Moduł SM5110-SR SFP+ LC 10GBase-SR

Ilość:

Cena: 115.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK Moduł SM5310-T SFP+ 10G BASE-T RJ45

Ilość:

Cena: 235.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK Przewód SM5220-1M Direct Attach SFP+ 1m

Ilość:

Cena: 134.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)

Ilość:

Cena: 90.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)

Ilość:

Cena: 87.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK SM321A moduł dwukierunkowy SFP,WDM 10km

Ilość:

Cena: 109.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

TP-LINK SM321B moduł dwukierunkowy SFP,WDM, 10km, 1000Base-BX

Ilość:

Cena: 96.00 zł brutto

Wysyłka: Możliwa wysyłka w dniu zamówienia - potwierdź KONIECZNIE u handlowca ( dotyczy dni roboczych )

UBIQUITI Moduł SFP 20-pak UACC-OM-SM-10G-D-20

Ilość:

Cena: 3636.00 zł brutto

Wysyłka: ostatnie sztuki - KONIECZNIE potwierdź dostępność przed zamówieniem !!

Infolinia

Dział handlowy: 12 375 15 15
e-mail: biuro@artbi.eu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania

Centrum Biznesowe ARTBI.eu

MEGA OFERTY tylko dla zapisanych na nasz newsletter !!

Nie przegap takiej okazji i zapisz się już teraz !!

 

Zapisuję się do newslettera, aby otrzymywać drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacje handlowe, w tym zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach od: Konsulting Doradztwo Biznesowe Iwona Kobylska, ul.Wallek Walewskiego 17A, 30-094 Kraków. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę i wypisać się z newslettera.