Dział handlowy: 12 375 15 15. e-mail: biuro@artbi.eu
Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18
Artbi 7 lat
Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
z 5 (opinii: )
  • Rodzaj Kabel
  • Zastosowanie Światłowód
  • Kolor Wielokolorowy
Zobacz pełną specyfikację
Producent:
Kod producenta:
54348
Dostępność:
Towar dostępny
Koszty dostawy:
  • Kurier UPS 26.99 zł brutto
Cena zawiera
84.00 brutto
68.29 zł netto
Do koszyka

Masz pytania ? skontaktuj się z nami:

Telefon: 12 375 15 15 e-mail: biuro@artbi.eu

Patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 1m
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Parametry techniczne

Rodzaj
Kabel
Zastosowanie
Światłowód
Długość przewodu
1 m
Złącza #1
LC
Złącza #2
SC
Rodzaj światłowodu
Multi-mode
Transmisja
Duplex
Wymiary

Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor
Wielokolorowy
Pozostałe parametry

- Typ włókna: 50/125
- Powłoka: LSZH
- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
- Produkt indywidualnie testowany
- Opakowanie: Polybag

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie dla firm oraz instytucji. Na każdy zakupiony produkt wystawiamy fakturę VAT 23%.

Oferowane przez nas produkty są nowe. W razie wątpliwości co do opisu produktu prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.


Masz wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej - śmiało zapytaj o produkt.
Odpowiedź otrzymasz do 30 minut ( w godzinach pracy sklepu )

Opinie:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

aby wystawić opinię.

Ocena:

  • Wszystkie pola są wymagane

Może zainteresują Cię także

Infolinia

Dział handlowy: 12 375 15 15
e-mail: biuro@artbi.eu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

Centrum Biznesowe ARTBI.eu

❖ HAPPY HOURS ❖ ZYSKAJ EXTRA 200 PLN !!

 Laptop TECRA A50-J-12S + monitor Lenovo 23,8" ThinkVision

❖ HAPPY HOURS ❖ ZYSKAJ 200 PLN !!

MEGA OFERTY tylko dla zapisanych na nasz newsletter !!

Nie przegap takiej okazji i zapisz się już teraz !!

 

Zapisuję się do newslettera, aby otrzymywać drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacje handlowe, w tym zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach od: Konsulting Doradztwo Biznesowe Iwona Kobylska, ul.Wallek Walewskiego 17A, 30-094 Kraków. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę i wypisać się z newslettera.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.