Dział handlowy: 12 375 15 15. e-mail: biuro@artbi.eu
Renomowani producenci - Bezpieczne zakupy SSL - Zaufane opinie sprawdź TUTAJ
Artbi 7 lat
Koszyk

Centrum Biznesowe ARTBI.eu

Centrum Biznesowe ARTBI.eu – TWÓJ SUKCES TO NASZ PRIORYTET!

Ponad 20.000 produktów i ogromne zaangażowanie połączone z wieloletnim doświadczeniem to największe atuty jakimi pochwalić może się Centrum Biznesowe ARTBI.eu - ale tajemnica naszego sukcesu tkwi przede wszystkim w doskonałych, bezpośrednich relacjach z naszymi Klientami dla których indywidualne i profesjonalne podejście ma decydujące znaczenie przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dodatkowo mamy przyjemność i zaszczyt pracować z największymi i najbardziej znanymi dystrybutorami, dzięki czemu oferujemy biznesowe produkty PREMIUM ze wszystkich segmentów szeroko pojętego rynku IT.

Grono zadowolonych klientów jest najlepszą gwarancją profesjonalizmu - ich rosnące wciąż potrzeby są dla nas motywacją do działania i ciągłego rozszerzenia oferty. Elastyczne i dynamiczne rozwiązania jakie stosujemy są wynikiem wieloletniego doświadczenia biznesowego i znajomości potrzeb konsumentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i marzeniom klientów oferujemy im bogaty asortyment dopasowany do aktualnie stosowanych rozwiązań i trendów technologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i skorzystania z naszych usług.

Gwarancją dobrej współpracy jest nasze doświadczenie, uczciwość i wysokie standardy działania.

ARTBI.eu – RZETELNY PARTNER DLA BIZNESU!

Centrum Biznesowe ARTBI.eu wyrosło bezpośrednio na fundamencie stworzonym przez firmę Konsulting Doradztwo Biznesowe, która prężnie działa na rynku już od roku 2011.

To właśnie na tych latach owocnej praktyki i licznych kontaktach biznesowych zbudowaliśmy

Centrum Biznesowe ARTBI.eu

ARTBI.eu - DYNAMICZNY ZESPÓŁ – BOGATY ASORTYMENT – PEŁEN PROFESJONALIZM!

Infolinia

Dział handlowy: 12 375 15 15
e-mail: biuro@artbi.eu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania

Centrum Biznesowe ARTBI.eu

MEGA OFERTY tylko dla zapisanych na nasz newsletter !!

Nie przegap takiej okazji i zapisz się już teraz !!

 

Zapisuję się do newslettera, aby otrzymywać drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail informacje handlowe, w tym zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach od: Konsulting Doradztwo Biznesowe Iwona Kobylska, ul.Wallek Walewskiego 17A, 30-094 Kraków. Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę i wypisać się z newslettera.